Co przyniesie nam przyszłość?

http://www.blognavi.pl/naviexpert-nawigacja-gsm-online/484-naviexpert-aplikacja-mobilna-roku-2014

co_przyniesie_nam_przyszlosc.jpg

Osoby bardzo młode mogą nie dostrzegać tego, jak szybko zmienia się świat dzięki rozwojowi technologicznemu. Jeśli jednak przeżyje się już kilkadziesiąt lat, to zauważy się bez problemu szybkość następowania tych zmian, a nawet ich rewolucyjność. Z takiej perspektywy trudno jest w ogóle prorokować, jak będzie wyglądała nawet najbliższa przyszłość.

W przeciągu kilkudziesięciu ostatnich lat ludzkość stworzyła mnóstwo przełomowych wynalazków. W tym okresie powstały przecież chociażby komputery, a także powołano do życia Internet. Obecnie komputer jest dla nas niemal naturalnym narzędziem, które wykorzystujemy zarówno w pracy, jak i podczas oddawania się rozrywce.

szwajcarskie zegarki zegarki fossil dla niej i dla niego Wymień swój stary odtwarzacz cd na nowy odtwarzacz dvd

Pamiętać jednak należy o tym, jak bardzo urządzenia te zmieniły się na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Jak będą wyglądały za kolejne dwadzieścia lat? Z pewnością, będą miały wówczas jeszcze większą moc obliczeniową i będą jeszcze łatwiejsze w obsłudze. Jak fizycznie będą się one prezentowały – to ma już tak naprawdę drugorzędne znaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *